بازدید: 71 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

استوری اینستاگرام برای برقراری ارتباط با فالوورهای ما سرگرم کننده و مفید هستند. فرقی نمی کند که برای کسب و کار یا حساب شخصی خود به آن نیاز دارید، با این قالب های استوری اینستاگرام توسط رندوم کد خلاق باشید. طبق آمار اینستاگرام، روزانه بیش از 500 میلیون استوری تماشا می شود. این خیلی است، درست است؟ بنابراین، چرا با پیروی از این طرح های اصلی شروع به تولید محتوا برای کسب و کار خود نمی کنید؟ به آسانی دانلود و ویرایش!

ما ده بسته مختلف را به همان اندازه که می بینید متنوع انتخاب کرده ایم. کسب‌وکارهای مسافرتی مانند آژانس‌های مسافرتی، وب‌سایت‌های هتل یا وبلاگ‌ها می‌توانند از الگوهای مدرن و مینیمالیستی با عکس‌ها نهایت استفاده را ببرند. لباس فروشی یا لوازم التحریر؟ ما الگوی عالی برای افزایش فروش و تعامل شما داریم. با این چهار قالب مجموعه پاییزی خود را به سبک ارائه دهید. به طور خلاصه، عکس‌ها و تایپوگرافی متفاوتی را خواهید یافت که با هویت برند شما مطابقت دارد و به ایجاد ثبات کمک می‌کند. به انتخاب ما نگاهی بیندازید و موردی را انتخاب کنید که متناسب با محتوای شما باشد!

این منابع برای دانلود در فرمت های AI، EPS و JPEG در دسترس هستند. از آنها برای ایجاد استوری های شگفت انگیز اینستاگرام و سفارشی سازی آن ها با نیازهای خود استفاده کنید! برای دانلود رایگان آنها بر روی کلمه لینک رایگان کلیک کنید و از ویرایش این فایل های رندوم کد لذت ببرید!

مطالعه بیشتر